سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://dir.arang.ir.

تاریخ به روز رسانی: تیرماه ۱۳۹۹

سیاست های حفظ حریم خصوصی، مشخص می‌کند که چگونه از اطلاعات شما استفاده و آنها را به اشتراک بگذاریم. سیاست‌های امنیتی مشمول اطلاعاتی است که ما در زمان بازدید شما از وب سایت و یا تماس با ما، جمع آوری می‌کنیم . سیاست های حفظ حریم خصوصی، ممکن است در بازه‌های زمانی مختلفی تغییر کنند. در صورت اعمال هرگونه تغییر، با تغییر تاریخ به‌روزسازی که در ابتدای این متن آورده می‌شود، شما را از این موضوع آگاه ساخته و مراتب از طریق اعلام عمومی بر روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. ما شما را به مطالعه سیاست‌های حفظ حریم خصوصی در اولین فرصت دعوت می‌کنیم .

جمع آوری اطلاعات

  • اطلاعاتی که شما به طور مستقیم در اختیار ما قرار می‌دهید:

اطلاعاتی را که شما در اختیار ما قرار می‌دهید، جمع آوری می‌کنیم. برای مثال زمانی که شما یک حساب کاربری بر روی وب سایت ما ایجاد می‌کنید و یا اقدام به تکمیل و ارسال فرم‌های تماس با ما می‌نمائید. این اطلاعات عموما شامل نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی، تلفن، جنسیت و اطلاعاتی در خصوص عنوان شغلی و محل کار شما است.

  • اطلاعاتی که به طور خودکار جمع‌آوری می‌شود:

زمانی که شما وب سایت ما را مشاهده می‌کنید، به صورت خودکار اطلاعاتی نظیر موارد ذیل را جمع‌آوری می‌کنیم: اطلاعات لاگ: ما اطلاعات شما در زمان استفاده از سایت نظیر نوع مرورگر، زمان استفاده، صفحاتی که مشاهده می‌کنید و آدرس IP را ثبت می‌کنیم . اطلاعات دستگاه: ما اطلاعات در خصوص نوع دستگاهی که به سایت متصل شده‌اید را نظیر مدل سخت افزار، سیستم عامل و شماره نسخه را جمع آوری و ذخیره می کنیم. اطلاعات جمع‌آوری شده توسط کوکی و سایر فناوری‌های ردیابی: ما از فناوری‌های مختلفی برای جمع‌آوری اطلاعات استفاده می‌کنیم. این موضوع می‌تواند شامل ارسال کوکی بر روی کامپیوتر و یا سایر دستگاه‌های ارتباطی شما باشد. کوکی فایل داده کوچکی است که بر روی هارد درایو و یا حافظه دستگاه شما ذخیره شده و به ما و شما کمک می‌کنند تا بتوانیم خدمات بهتری را بر اساس تجربه شما ارایه نماییم. برای مثال با استفاده از این فناوری لازم نیست برای هر بار ورود اطلاعات کاربری را وارد کنید و این اطلاعات در فایل کوکی برای استفاده‌های بعدی ذخیره می‌شود. استفاده از اطلاعات

  • ما از اطلاعات شما در موارد ذیل استفاده می‌کنیم:

ارایه و بهبود خدمات چاپ فهرست و کتاب شرح حال هنرمندان ارسال اعلامیه‌های فنی، به‌هنگام‌سازی، هشدارهای امنیتی و پیام‌های مدیریتی پاسخ به توضیحات، سوالات و درخواست‌های شما که از طریق بخش تماس از آن آگاه می‌شویم.

  • به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما

ما به هیچ وجه اطلاعات شما را به صورت عمومی با سایرین به اشتراک نخواهیم گذاشت و اشتراکات با اجازه‌ی شما و تحت قوانینی که شما ملاحظه و تایید کرده‌اید صورت خواهد پذیرفت.